Ogłoszenie nr jobalert37675 z dnia 2018-02-06

Talent Partners - Doradztwo Personalne.

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
Prowadzimy poszukiwania doświadczonych inżynierów, specjalistów i managerów dla renomowanych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
Potrafimy skutecznie wyszukać najlepszych pracowników, którym nasi klienci dają dalsze możliwości rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy – szczegóły: www.talentpartners.pl

Specjalista ds. Zakupów
Numer referencyjny: SZ/190/17
śląskie / Rybnik

Zakres obowiązków:
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy motoryzacyjnej z siedzibą w Rybniku - w wyniku rozwoju struktur działu zakupów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Rybnik
Nr ref. SZ/190/17

Najważniejsze obowiązki:
- składanie zapytań ofertowych,
- aktywne pozyskiwanie dostawców,
- ocena jakości dostawców,
- optymalizacja kosztów zakupów,
- planowanie oszczędności.
Wymagania:
- min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty z międzynarodowymi dostawcami,
- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców,
- znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP,
- umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,
- umiejętność prowadzenia negocjacji,
- samodzielność oraz determinacja w działaniu.
Oferujemy:
- ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
- realne możliwości rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Forma kontaktu:
cv@talentpartners.pl
Talent Partners
www.talentpartners.pl
Dane teleadresowe:
Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
www: www.talentpartners.pl
e-mail: cv@talentpartners.pl
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij