Ogłoszenie nr jobalert38301 z dnia 2018-02-13

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Technik/serwisant maszyn
Niemcy / Augsburg/całe Niemcy

Zakres obowiązków:
- Montaż i uruchamianie dużych urządzeń filtrujących do uzdatniania wody i powietrza ( silosy ) w elektrowniach, oczyszczalniach i zakładach produkcyjnych,
-Nadzorowanie procesu produkcji w firmie Klienta.
- Ewentualnie spawanie.
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Wykształcenie techniczne
- Gotowość do pracy w delegacji w różnych miastach w Niemczech i czasami za granica ( krótkie montaże maks. 1-2 tygodnie)
- Gotowość do pracy na wysokościach
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
Oferujemy:
• pracę w sprawdzonej, dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami z siedzibą w Augsburgu,
• niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia – 2500 EUR brutto + 24 EUR codziennej diety, dojazdy do centrali firmy gratis,
• w czasie montażu noclegi w hotelach klasy Ibis,
• dodatki świąteczne oraz urlopowe
• wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
• bezpłatne tłumaczenie życiorysów,
• wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego przez cały czas trwania umowy, nie tylko na początku pracy,
• firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną
Dodatkowe informacje:
• Dodatkowe informacje:
• Praca w niemieckiej firmie liczy się do lat pracy i jest podstawa do ubiegania się o niemiecka emeryturę!
• Forma kontaktu:
• Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres: biuro@nowiconsulting.eu lub job@nowiconsulting.eu

W celu uzyskania bliższych informacji, proszę o kontakt telefoniczny 510 255 614 lub 577 255 615 .
Forma kontaktu:
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
• Dane teleadresowe:
• Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
Krajobrazowa 7
95 - 030 Konstantyna
e-mail: biuro@nowiconsulting.eu
• Rodzaj pracy:
• Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Dane teleadresowe:
Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
Rodzaj pracy:
Praca stała

Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij