Ogłoszenie nr jobalert45588 z dnia 2018-05-16

Duza niemiecka firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Erfurtu poszukuje nauczyciela, nauczycielki j. niemieckiego na pelny Etat.

Absolwenci germanistyki lub innych pokrewnych kierunkow mile widziani.

Absolwent germanistyki, nauczyciel niemieckiego w Niemczech
Niemcy / Tambach Dietharz

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie zajęć języka niemieckiego dla osób dorosłych kilka grup, min. Polacy, w zależności od poziomu językowego (praca od podstaw, kontynuacja nauki)
• Tlumaczenie podczas rozmow kwalifikacyjnych,
• Czynności administracyjno-biurowe zwiazane z tlumaczeniami.

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego – minimum C1
• Wykształcenie wyższe,
• doświadczenie zawodowe jako lektor języka niemieckiego
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
• Systematyczność i dokładność,
• Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego,
• Mile widziane prawo jazdy i wlasny samochod.
Oferujemy:
• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Duzy zakres swobody w opracowaniu programu nauczania
• Możliwości rozwoju
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Mozliwosc zatrudnienia dla innych czlonkow rodziny.

Dodatkowe informacje:
Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch die Firma für die Rekrutierungszwecke verwendet werden, gemäβ dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten (Gesetzblatt von 2016, Pos. 922 mit späteren Änderungen).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 577 255615.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres mailowy
job@nowiconsulting.eu
Dane teleadresowe:
Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
Krajobrazowa 7
95 - 030 Konstantyna
e-mail: job@nowiconsulting.eu
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij