Ogłoszenie nr jobalert45590 z dnia 2018-05-16

Duza niemiecka firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Erfurtu poszukuje Asystentki Zarządu na pelny etat ( umowa o pracę ).
Absolwenci germanistyki lub innych pokrewnych kierunkow mile widziani.

Asystentka Zarządu z niemieckim i angielskim w Niemczech/ umowa o pracę
Niemcy / Tambach-Dietharz

Zakres obowiązków:
•Nadzór nad terminarzem spotkań, przygotowywanie prezentacji, kontak z klientami i dostawcami, korespondencja z partnerami handlowymi,
• Tłumaczenie korespondencji,
• Prace administracyjno-biurowe w Sekretariacie Zarządu.
Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie( minimum B2/C1), bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
•Mile widziana znajość innego języka obcego,
• Wykształcenie wyższe,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
• Systematyczność i dokładność,
•Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych.
• Mile widziane prawo jazdy i własny samochód.
Oferujemy:
• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwości rozwoju
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość zatrudnienia dla innych członków rodziny.
Dodatkowe informacje:
Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch die Firma für die Rekrutierungszwecke verwendet werden, gemäβ dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten (Gesetzblatt von 2016, Pos. 922 mit späteren Änderungen).
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 577 255615.
Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres mailowy
Dane teleadresowe:
Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
Krajobrazowa 7
95 - 030 Konstantyna
e-mail: biuro@nowiconsulting.eu
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij