Ogłoszenie nr jobalert11460 z dnia 2021-09-14

klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy
Miejsce pracy: Burgwedel koło Hannoveru

Niemcy / Burgwedel

Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
• Skanowanie towarów
• Inwentaryzacja
• Ogólne prace magazynowe
Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej
• Sprawnego zapamiętywania liczb
• Samodzielności, dokładności
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie
Forma kontaktu:
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 969 105
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. 17 878 70 26
17 862 20 26

Dane teleadresowe:
Concept Plus
Grottgera 26
e-mail: ase@cp-personal.com
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij