Ogłoszenie nr jobalert11463 z dnia 2021-09-14

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek – bez znajomości języka
Miejsce pracy: Herzlake lub Emsbüren (Niemcy)

Liczba wakatów: 3

Niemcy / Herzlake

Zakres obowiązków:
• Pakowanie towaru (wyposażenie łazienek np. kabiny prysznicowe)
• Przygotowanie do transportu
• Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru
Wymagania:
• Zdolność do szybkiego przystosowywania się
• Wytrzymałość fizyczna
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód mile widziany
Oferujemy:
• Wynagrodzenie 11 € brutto/h
• Praca na jedną zmianę od 6.00 do 15.00
• Umowa na warunkach niemieckich
• Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
• Wsparcie polskiego koordynatora
Forma kontaktu:
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 969 105
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. 17 878 70 26
17 862 20 26
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij