Ogłoszenie nr jobalert11638 z dnia 2021-09-20

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią

OPIEKUN/KA OS. STARSZYCH NIEMCY
Niemcy

Zakres obowiązków:
- Praca na stanowisku opiekuna/ki osób starszych
- Praca w domach opieki lub szpitalach
Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
- odpowiednie kwalifikacje zawodowe
- doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka lub Pielęgniarz/rka w domu opieki lub szpitalu
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
- stawkę godzinową
- dietę dzienną
- dodatki świąteczne oraz urlopowe
- bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
- opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- pomoc przy uznaniu polskich certyfikatów / szkoleń w Niemczech
Dodatkowe informacje:
CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Opiekun/ka osób starszych”
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
Numerem tel: +48 531 809 729
Forma kontaktu:
Dane teleadresowe:
GM Agencja Pracy
Drzymały 11b
46-300 Olesno
e-mail: biuro@gmpraca.pl
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij