Ogłoszenie nr jobalert11715 z dnia 2021-09-20

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią

MALARZ NIEMCY - MUNSTER
Niemcy

Zakres obowiązków:
praca na stanowisku malarza - tapeciarza
Wymagania:
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
doświadczenie
prawo jazdy kat. B
własny samochód (mile widziane)
samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach
długoterminową współpracę
zakwaterowanie
pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
punktualne wypłaty
24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
Dodatkowe informacje:
CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Malarz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: 531 809 729
Forma kontaktu:

Dane teleadresowe:
GM Agencja Pracy
Drzymały 11b
46-300 Olesno
e-mail: biuro@gmpraca.pl
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij