Ogłoszenie nr jobalert14250 z dnia 2021-12-06

EURO LABORA SP.J. nr certyfikatu 14601

Hydraulik
Holandia

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej
- montaż sieci odpływowych
- biały montaż
Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego/niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- uprawnienia VCA (mile widziane)
Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- stawka: 12-13 euro netto/h
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie
Dane teleadresowe:
Euro Labora Sp.J.
Plac Wolności 1
47-400 Racibórz
e-mail: holandia@euro-labora.com
Rodzaj pracy:
Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij