Ogłoszenie nr jobalert14818 z dnia 2022-01-21

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.


Lakiernik samochodowy Niemcy
Niemcy


Zakres obowiązków:
Lakiernik samochodowy Niemcy

Branża: Lakiernicza

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Leipzig

Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądać Twój dzień w nowej pracy? Zapoznaj się ze szczegółami:
• Przygotowywanie powierzchni do malowania i lakierowanie samochodów osobowych
• Umiejętność przygotowywania aut do malowania
Wymagania:
Co sprawi, że pracodawca Cię dostrzeże?
• pracowałeś co najmniej 4 lata jako lakiernik samochodowy,
• znasz dobrze język angielski lub niemiecki,
• posiadasz własne ubranie robocze oraz buty ochronne
• jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych
Oferujemy:
4 korzyści, które docenisz!
• legalna praca - kontrakt na warunkach holenderskich,
• wynagrodzenie wynosi €500 na rękę tygodniowo (za 40 godzin),
• BEZPŁATNĄ, w pełni wyposażoną kwaterę
• organizujemy bezpłatnie ubezpieczenie

Chcesz zmienić swoją pracę na lepszą?
Aplikuj i wznieś swą karierę na wyższy poziom.

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: ul. Towarowa 1, 48-303 Nysa. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dodatkowe informacje:
Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: Niwnica 15, 48-321 Niwnica. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Forma kontaktu:
APLIKUJ:
https://megapartners.elevato.net/pl/lakiernik-samochodowy,ja,377?source=1012

Kontakt:
Mega Partners
ul. Towarowa 1
48-303 Nysa
www.megapartners.pl
href="mailto:marta@megapartners.pl?subject=JobAlert.pl: jobalert14818 / Lakiernik samochodowy Niemcy&body=Aplikacja z portalu JobAlert.pl. Ogłoszenie nr: jobalert14818">marta@megapartners.pl
kom: 666 898 577

Osoba kontaktowa:
Marta Łużny
Kom : 666 898 577
Email: href="mailto:marta@megapartners.pl?subject=JobAlert.pl: jobalert14818 / Lakiernik samochodowy Niemcy&body=Aplikacja z portalu JobAlert.pl. Ogłoszenie nr: jobalert14818">marta@megapartners.pl
od poniedziałku do piątku godz. 7.30 – 15.30
Dane teleadresowe:
Rodzaj pracy:
Kontrakt


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij