Ogłoszenie nr jobalert23032 z dnia 2022-09-30

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.


Monter okien i ram
Holandia


Zakres obowiązków:
Branża: Budownictwo

Miejsce pracy: Holandia, WeertGwarantujemy 4 główne korzyści!
• wynagrodzenie w zależności od doświadczenia wynosi €550 - €600 na rękę tygodniowo (za 40 godzin), to około 11600 zł miesięcznie (WAZNE: stawka zawiera już koszty podroży)
• BEZPŁATNA, w pełni wyposażona kwatera (pokój tylko dla Ciebie)
• legalna praca - kontrakt na warunkach holenderskich
• organizujemy ubezpieczenie (płatne 29,22€)
Wymagania:
Twoja praca będzie polegać na:
• Praca na wysokości
• Demontaż i montaż ram, drzwi przesuwnych, ekranów, parapetów, lukarn, okiennic i ekranów
• Wykończenie i ewentualnie uszczelnienie szyb i ramek
• Godziny pracy od 7:30 do 16:15
Oferujemy:
Chcesz aplikować? Śmiało. Wystarczy że posiadasz:
• Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Własny samochód na dojazd do pracy, buty ochronne
• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii


Zgłoś się tutaj: https://megapartners.elevato.net/pl/monter-okien-i-ram,ja,1041?source=1012

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Dodatkowe informacje:
Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: ul. Towarowa 1, 48-303 Nysa. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Forma kontaktu:
CHCĘ APLIKOWAĆ: https://megapartners.elevato.net/pl/monter-okien-i-ram,ja,1041?source=1012

Kontakt:
Mega Partners
ul. Towarowa 1
48-303 Nysa
www.megapartners.pl
href="mailto:marta@megapartners.pl?subject=JobAlert.pl: jobalert23032 / Monter okien i ram&body=Aplikacja z portalu JobAlert.pl. Ogłoszenie nr: jobalert23032">marta@megapartners.pl
kom: 666 898 577

Osoba kontaktowa:
Marta Łużny
Kom : 666 898 577
Email: href="mailto:marta@megapartners.pl?subject=JobAlert.pl: jobalert23032 / Monter okien i ram&body=Aplikacja z portalu JobAlert.pl. Ogłoszenie nr: jobalert23032">marta@megapartners.pl
od poniedziałku do piątku godz. 7.30 – 15.30
Dane teleadresowe:
Rodzaj pracy:
Kontrakt


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wyślij CV Drukuj Aktówka Inne ogłoszenia pracodawcy Wyślij znajomemu Zamknij